تهران / جمهوری / نرسیده به بهارستان / کوچه مظفری / بن بست یکم / پلاک 3

تلفن: 37  33  97  33  021 فکس: 09  04  97  33 021

معرفی

معرفی ما  / Introduction US

کارت گل به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده در عرضه کارت های عقد و عروسی در ایران فعالیت خود را در سال 1344 در راستای صنعت چاپ آغاز کرد و در طی این سالیان توانسته با بازگشایی چندین شعبه در تهران و نمایندگی در شهرستان ها سهم عمده ای در این صنعت را با نامی خوش به ثبت برساند و به عنوان اولین در این صنعت با ساخت مجتمعی عظیم و مجهز که شامل  بخش های مختلفی اعم از بخش طراحی. چاپ و خدمات پس ازچاپ و همچنین مونتاژ، پاکت سازی و بسته بندی را در خود جای دهد.

کارت گل هم اکنون در زمینه چاپ، تولید و پخش سررسید. انواع تقویم های رومیزی. دیواری و هدایای تبلیغاتی به عنوان یکی از مطرح ترین برندها در این صنف توانسته سهم قابل توجهی را رقم بزند.

 

درباره ما / About US

ما توانسته ایم علاوه بر تولید و پخش انواع کارتهای عروسی و مناسبتی اعم از ترحیم. تولد. مکه و . . . در سراسر ایران، تولیدات خود را به کشورهایی چون آلمان. ترکیه. سوریه. عراق. امارات. افغانستان. و آذربایجان نیز صادر نماییم و مفتخریم که کلیه مراحل اعم از طراحی تا چاپ را به طور کامل در این مجموعه مجهز و با پرسنلی مجرب. کارآزموده و متخصص در این عرصه با جدیدترین فناوری روز دنیا در صنعت چاپ با سرویس دهی سریع و قیمتی مناسب را انجام داده و درخدمت شماعزیزان باشیم.

کارت گل همیشه شعار مشتری مداری و احترام به حقوق مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است و با بهره گیری از فناوری سطح بالا و تخصص و تعهد مدیران سعی در تولید محصولی باکیفیت و مطابق با استاندارد های جهانی را داشته و آنچه شما تصورش را دارید را به واقعیت تبدیل نماید و در هر کجای دنیا که باشید برای شما عزیزان ارسال نماید .

 

خط مشی ما / Policy US

مجتمع کارت گل کیفیت کار خود را در بکارگیری مواد اولیه درجه 1 و دارای استانداردهای جهانی و کنترل دقیق کیفی در ایستگاههای مختلف چاپ و سیستم چاپ با دانش روز دنیا همراه با نگرش حفظ مشتری مداری در راستای احترام به ارباب رجوع خط مشی خویش قرار داده است .

با مجتمع کارت گل خدمات متفاوت و کیفیت متمایز را تجربه کنید .